Kamerasıyla iPhone 15’e kafa tutan Redmi Note 13 Pro Türkiye’de! Fiyatı ise şaka gibi!

Hemen yazımızın başında belirtelim. Redmi Note 13 Pro kamerasına dair tüm detayları yukarıdaki videoda bulabilirsiniz. Zira bu videoda Redmi Note 13 Pro kamerasıyla yapılan fotoğraf ve video çekimleri de yer almaktadır.

Şimdi gelelim Redmi Note 13 Pro’nun gerçekte bizler için neler vaat ettiğine. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Redmi Note 13 Pro sonuçta orta segment bir telefon. Dolayısıyla beklentilerimizi de bu ölçüde tutmamız gerekiyor.

Biz telefonun kamerasıyla yaptığımız testlerde, kamerayı son derece başarılı bulduk. Elbette piyasada 60 bin TL ve üzeri fiyata satılan telefonlarla kıyaslama yapmak doğru olmaz. Çünkü Redmi Note 13 Pro, 21 bin TL ile 22 bin TL arasında bir fiyattan tüketiciye sunuldu.

Kamerasıyla iPhone 15’e kafa tutan Redmi Note 13 Pro Türkiye’de! Fiyatı ise şaka gibi!

Bu açıdan değerlendirdiğimizde telefonun çektiği fotoğraf ve videoların kalitesinin hiç de fena olmadığını sizlere söyleyebiliriz. Zaten yukarıdaki videoda da bunları net bir şekilde sizlerle paylaştık.

Eğer Redmi Note 13 Pro’yu kamerası için almak istiyorsanız, orta seviyede beklentilerinizi karşılayacağını söyleyebiliriz. Keza son derece başarılı fotoğraflar çekmeniz mümkün. Video tarafında da yetenekli bir kamerasının olduğunu sizlerle paylaşabiliriz. Sizin de bu telefon hakkında yorumlarınız varsa videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x