Kendisine Küfür Eden Taraftarları Zekasıyla Susturan ve Güldüren Futbolcuyu Ayakta Alkışlayacaksınız

Bu yaz transfer döneminden Leicester City’den Tottenham’a 46 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle transfer olan James Maddison, kendisine sataşan taraftarları zekasıyla susturmayı başardı. 2-0 kazandıkları Bournemouth deplasmanında takımının bir golünü atan Maddison, korner kullanırken yaptığı hareketle rakip taraftarları bile güldürdü.

Premier Lig ekiplerinden Tottenham forması giyen James Maddison, topla olan hünerlerinin yanı sıra sosyal ilişkiler konusunda da ne kadar becerikli olduğunu gösterdi.

İngilter milli takımı teknik direktörü Gareth Southgate’in kendisini takıma çağırmamasını hatırlatan Bournemouth taraftarı tezahürata başladı.

“Southgate right, you’re f*cking shit” (Southgate haklı, sen b*ksun) diyen Bournemouth taraftarlarının tezahüratını tek hamlede kesti ve taraftarları kahkahaya boğdu.

Topu köşe vuruşunu yapacağı çeyrek dairenin dışına koyan Maddison, bir anda taraftarların tepkisini çekti ve tezahüratı noktalamalarını sağladı. Taraftarlara gülümseyen Maddison, bu hareketiyle rakip taraftarları susturmuş oldu.

İşte o anlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x