Ünlü Tahminci WIF Coin İçin Hedefini Açıkladı: Şapkalar Havada!

Kripto para piyasasını meme coin’lerin rüzgarıyla yeni bir heyecan dalgası sardı. Özellikle Solana tabanlı meme coin’i dogwifhat (WIF Coin) performansıyla herkesi şaşkına çevirdi. Ancak, bazılarına göre bu yeterli değil. BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, WIF fiyatının yükselen boğa koşusunda bu zirvelere yükseleceğini tahmin ediyor.

Arthur Hayes: Ben 10 dolara kadar sayarken şapka açık kalıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere WIF Coin, performansıyla kripto piyasasını büyüledi. Meme coin’i devam eden fiyat rallisinin ortasında 20 günde %1.100 değer kazandı. Bu süreçte WIF Coin CoinmarketCap’te 41. sıraya kadar yükseldi. Ünlü kripto kişiliği Arthur Hayes, 23 Şubat’ın en düşük seviyesi olan 0,28344 dolardan yükselmeye devam eden meme coin’i için oldukça yüksek seviyeler öngörüyor.

Hayes gönderisinde, WIF/USDT 15 dakikalık grafiğinin bir ekran görüntüsünü paylaştı. Ayrıca, “Ben 10 dolara kadar sayarken şapka açık kalıyor” ifadesini kullandı. Gönderinin yayınlandığı sırada, WIF 2,742 dolardan işlem görüyordu. Dahası, önemli bir yükseliş ivmesi gösteriyordu. Nitekim WIF Coin bugünkü piyasas düşüşünün ortasında yeşil bölgede ilerlemesine devam etti. Böylece, token 3,53 dolara kadar yükseldikten sonra 3,20 dolara çekildi.

WIF’in son fiyat hareketinin diğer ayrıntıları, PEPE, FLOKI ve SHIB dahil olmak üzere diğer meme coinleri gibi önemli bir ralliye başladığını gösteriyor. WIF rallisine Şubat ayının son haftasında başladı ve yaklaşık üç hafta boyunca yükselişini sürdürdü.

WIF Coin fiyat performansı

TradingView verilerine göre, WIF Coin 23 Şubat’ta 0,28344 dolardan bugün erken saatlerde 3,53 dolara yükseldi. Mem coin, 20 günlük ralli sırasında %1.100’ün üzerinde değer kazandı. Arthur Hayes gibi kullanıcılar yeni başlayan altcoin sezonunda çok daha yüksek bir hedef bekliyor. Son rallinin ardından WIF sıralamada daha da yükseldi. CoinmarketCap’in verilerine göre, şu anda 3,24 milyar dolarlık mevcut değeriyle 41. sıradaki kripto para.

CoinmarketCap’e göre WIF, bu yazı sırasında 3,24 dolardan işlem görüyordu. Böylece, son 24 saat içinde %3,5’lik bir kazanç elde etti. Meme coin‘in mevcut fiyat hareketi, aynı kategorideki birçok benzer proje kadar ideal. Boğa döngüleri sırasında önemli dalgalanmalar gösterirler ve kısa süreler içinde önemli ölçüde yükselebilirler. Hayes’in 10 dolarlık hedefi, takipçileri arasında gerçekleştirilebilir göründü. Bu nedenle, çoğunluk onaylayarak yanıt verdi. Çoğu bunu meme coin topluluğunun halk dilindeki sloganı olan “I am WIF you” ile yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x